مراحل تجویز سمعک

پس از تست شنوایی سنجی اولیه مشخص شد شما دچار کم شنوایی یا بیماری به خصوصی هستید. ما در فراسمعک به شما کمک میکنیم بهترین انتخاب سمعک را داشته باشید .پس از طی مراحل شنوایی سنجی باید سمعک مناسب خود را انتخاب کرده در مرحل پایانی تنظیمات آن را انجام داده تا برای شما قابل استفاده باشد.
اگر با دیدن علائم ابتدایی کم شنوایی برای اطمینان از و اتمینان پیدا کردن از واقعی یا لحظه ای بودن کم شنوایی می‌توانید به متخصص مراجعه کنید و ارزیابی های اولیه کم شنوایی برای شما انجام بشوید.ما در فراسمعک با تخصصی ترین دستگاه‌های پزشکی دقیق‌ترین آزمایش‌ها را انجام می‌دهیم.

افت شنوایی چیست

در این درجه بندی اگر از حالت نرمال شنوایی شما پایین تر باشد افت شنوایی گفته می‌شود، هرچند این افت بسیار کم باشد به سرعت باید مورد برسی قرار گیرد.
در مرحله بعدی با تئجه به نوع شنوایی شما و میزان شنوایی و بیماری شما سمعک تجویز می‌شود.

تجویز سمعک مناسب

میزان کم شنوایی

سمعک ها فقط برای شنوایی‌های عمیق تجویز نمی‌شوند. در واقع برای افت شنوایی‌های کمتر این سمعک ها کوچیکتر می‌شوند. هرچقد افت شنوایی بیشتر باشد تعداد کانال‌ها نیز بیشتر می‌شود هم سایزسمعک بزرگتر می‌شود.

سلامت گوش و پرده

در مرحله بعدی، سلامت گوش و پرده صماخ است تاثیر بسیار در انتخاب نوع سمعک دارد. این امر توسط ایدیولوژست متخصص انجام میشود و به شما راهنمایی‌های ویژه میکند. ما در فراسمعک تمام تلاشمون را میکنیم که بهترین راهنما برای شما باشیم.

تنظیم سمعک

پس از خرید سمعک در مرحله اخر شما با مراجعه به متخصص تنظیماتی را برای سمعک شما نسبت به شنوایی و بیماری شما انجام میدهد تا شما به صورت عادی به زندگی خود باز گردید و به شما آموزش کامل از طرز استفاده از سمعک را می‌دهد تا شما در طول استفاده از سمعک دچار مشکل نشوید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.