فراسمعک

فراسمعک

متخصصین شنوایی ما تنها مسئول فروش سمعک نیستند. آن‌ها به شما خدمات تخصصی و منطق برنیازهای شنوایی شما به شما ارئه می‌دهند، آن‌ها بهترین مهارت‌ها و آموزش‌ها را فرگرفته‌اند تا بهترین سمعک را برای شما انتخاب تجویز کنند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با ما در ارتباط باشید.

آزمایش شنوایی سنجی

در کلینیک شنوایی سنجی فراسمعک تست هایی مانند تست شنوایی نوزادان، تست شنویی بزرگسالان، بیماری‌های گوش (وزوز گوش، عفونت گوش‌ها، کم شوایی و..) با تجهیزات مدرن و توسط کارشناس انجام می‌شود. تمام این آزمایش‌ها به صورت رایگان بوده و هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت.

فروش سمعک

کلینیک فراسمعک با توجه به نیازهای تمام افراد کم شنوا و با تکیه بر دانش روز و بررسی محصولات برندهای معتبر اقدام به عرضه محصولات سمعک با کیفیت بالا و قیمت مناسب کرده است. برای آشنایی با محصولات می‌توانید مطالب مرتبط را مطالعه کرده و یا با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

تهیه سمعک نوعی سرمایه‌گذاری در کیفیت زندگی شماست و ما خود را متعهد می‌دانیم که شما کیفتی از زندگی را تجربه کنید که شایسته آن هستید. برهمین اساس ما خدمات گارانتی دو ساله را به شما تقدیم می‌کنیم بنابراین نگران تعمیرات جزیی یا کلی سمعک که برای فعال نگهداشتن سمعک شما نیاز است نباشید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.