سمعک پشت گوش
سمعک پشت گوش

سمعک پشت گوش

این سمعک ها قوی ترین سمعک ها می باشند ومی توانند بیشترین میزان تقویت را صداها اعمال کنند به ویژه برای افرادی که کم شنوایی های عمیق ویا کم شنوایی در محدوده فرکانس های بالا دارند.از آن جهت که تمامی اجزا الکترونیکی در داخل سمعک و خارج از گوش هستند این سمعک ها در برابر جرم گوش و رطوبت کمتر آسیب پذیر هستند.جرم گوش و رطوبت دوعامل اصلی خرابی سمعک ها هستند.اندازه بزرگ این سمعک قراردادن یا برداشتن انها را راحت می کند، تعویض باتری راحت انجام پذیر است که مزیتی مهم برای افرادی است که مشکلات بینایی دارند ونیز افرادی که توانایی حرکات ظریف دست را ندارند.

مزایا سمعک پشت گوش

میزان صدا

سمعک  پشت گوشی از هر برندی که باشند توانایی بیشترین میزان تقویت وارئه بلند ترین صدا ها را دارند ، و آنها را برای همه سطوح کم شنوایی مناسب می کند - خصوصاً کسانی که دارای  کم شنوایی عمیق درفرکانس های بالا هستند.

در برابر رطوبت

از آنجا که تمام اجزا الکترونیکی سمعک های پشت گوشی که حساس هستند در خارج از گوش قرار می گیرند این سمعک ها در برابر رطوبت و جرم گوش کمتر اسیب پذیر هستند. در نتیجه تعمیرات کمتر و طول عمر بیشتررا می‌توان انتظار داشت.

تنظیمات دستی و تعویض باتری

سمعک های پشت گوشی با اندازه بزرگ تنظیمات دستی سمعک و تعویض باتری آسانترانجام می‌پذید و این یک مزیت بزرگ برای افراد مسن می باشد که مشکلات بینایی وحرکتی نیز دارند.

شکل و سایز ظاهری سمعک پشت گوش

سمعک های پشت گوشی به خصوص مدلهایی که حداکثر تقویت را دارند بسیار بزرگ و قابل مشاهده تر هستند که موجب عدم رضایت در بعضی از افراد می شود.
بسیاری از سمعک های BTE هنوز هم نیاز به قالب گوش دارند ، که به طور معمول قابل توجه تر هستند، این سمعک ها نیز قابل رویت است .
برای اطلاع از اینکه این نوع سمعک برای شما مناسب است می‌توانید با کارشناسان فراسمعک در ارتباط باشید.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.