سمعک ویدکس

ویدکس فقط و فقط سمعک تولید می کنند.این جمله ایست که ویدکس بر آن تاکید دارد این امر باعث شده است که تمامی هم و غم مدیران این شرکت بروی توسعه کار و ارتقا کیفیت سمعک متمرکز گردد.شرکت ویدکس یک شرکت خانوادگی است که مدیران ارشد آن همه از دو خانواده توفلم و وسترمن هستند ،که از بیش از نیم قرن پیش تا کنون تمامی تلاش خود را بروی سمعک متمرکز کرده اند. ویدکس بیشتر از اینکه یک بیزینس برای این دو خانواده محسوب شود یک زندگی و اعتبار خانوادگی محسوب میگردد . همانگونه که همه افراد به اعتبار خانوادگی خود حساس هستند خانواده های توفلم و وسترمن هم به کیفیت سمعک های تولیدی به عنوان اعتبار و آبروی خانوادگی خود نگاه می کنند.

سمعک ویدکس

سمعک های هوشمند ویدکس

در سال1995 اولین سمعک تمام دیجیتال داخل گوشی و کاملا مخفی توسط همین شرکت تحت نام Senso CX به بازار معرفی شد که از دست اوردهای بزرگی دنیای سمعک می باشد.
در سال 2018 جدید ترین محصول ویدکس با نام تجاری EVOKT به با بازار عرضه شده که در ان از اخرین تکنولوژی های صنعت سمعک استفاده شده است تکنولوژِی که با استفاده از یادگیری ماشین به صورت اتوماتیک نیاز های اکوستیکی هر بیمار را در محیط های متفاوت شنیداری مثل محیط های شلوغ صدای موسیقی یا تلفن موبایل کشف وتعیین کند وصدای سمعک بر اساس ان تنظیم شود.

رضایتمندی

بزرگترین سرمایه ویدکس رضایتمندی بیماران استفاده کننده از سمعک های ویدکس است. تمرکز ویدکس بر خدمات بعد از فروش خود و در نظر گرفتن کلیه تمهیدات لازم جهت رضایت مندی بیماران در کنار کیفیت بالای قطعات مورد استفاده در سمعک، همه و همه سبب خوشنامی هر چه بیشتر این برند در بین رقبای کاری و تجاری این صنعت شده است.

Widex Moment™

Widex Moment™

از نوع جدیدی از شنیدن لذت ببرید. این سمعک ، صدای سمعک نمی دهد.

تکنولوژی انقلابی ویدکس در تحلیل و تقویت  بدون تاخیر صدا ، خالص ترین و طبیعی ترین صدایی را که تا بحال شنیده اید به شما عرضه می کند. به طور معمول ، صدا پردازش شده در سمعک دیرتر از صدای مستقیم به پرده گوش برخورد می کند ، باعث ایجاد اعواجاج امواج صوتی شده و اثر مصنوعی شدن صدا می شود. اما اکنون  شما می توانید مانند گذشته بشنوید. از همان لحظه اول.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.