سمعک استارکی

تاریخچه سمعک استارکی

در سال 1967 فردی به نام William Austin در شعر مینه سوتا در امریکا اقدام به تاسیس شرکت خدمات و تعمیرات حرفه ای سمعک کرد. شاید هیچ وقت تصور نمی کرد که این شرکت کوچک، روزی از بزرگ ترین برندهای سمعک جهان شود. William Austin در سال 1971 توانست یک شرکت کوچک قالب به نام لابراتور استارکی را از فردی به به نام Harold starkey  خریداری کرد و بخش تعمیرات و قالب را با هم ادغام کرد و به نام استارکی معرفی کرد.

در سال 1973 استارکی اولین سمعک سفارشی خود به نام CE1 را به بازال عرضه کرد. این سمعک به صورت امتحانی نود روزه و گارانتی یک ساله بود.پس ازتولید این مدل سمعک داخل گوشی، به سرعت مدل های مختلفی از CE را به بازار کردمعرفی شد..پیشرفت های استارکی ادامه داشت و به سرعت در حال طی کردن پله های ترقی بود. در سال 1975 ساختمان جدیدی را در ایالت مینه سوتا خریداری کرد.

مرکز مطالعات سمعک استارکی

استارکی از بهترین مارک های سمعک در جهان است که در سال 2004 رکورد فروش 2/7 میلیون دلار فروش را رد کرد. از عواملی که باعث دست یابی به این حجم از فروش شد می توان به حضور Elton john و حمایت های جشن تا جهانیان بشنوند ، اشاره کرد. با افزایش رونق، استارکی مرکز جدیدی را راه اندازی کرد و در سال 2004 مرکز مطالعات و تحقیقات استارکی راه اندازی شد.

Bluewave

استارکی در سال 2008 سیستم پردازش سیگنال Bluewave را ارائه نمود. این سیستم پردازش شبیه به سیستم عامل کامپیوتر بود.این تکنولوژی در سمعک های سری zon  بود.از ویژگی های این سیستم عامل می توان به پیشرفته ترین ویژگی های صوتی اشاره کرد.

 

اپلیکشن ریساند

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.