سمعک زیمنس

سمعک زیمنس

کمپانی سمعک زیمنس یکی از پیشروترین شرکت‌ها در زمینه‌ی صنعت شنوایی بشمار می‌آید و در زمینه‌ی تولید دستگاه‌های شنوایی قدمتی بیش از ۱۴۷ سال داردورتبه پنچم فروش در بازارهای جهانی را به خود اختصاص داده است. 

قیمت سمعک زیمنس

هزینه خرید سمعک زیمنس ، با توجه به تکنولوژی بکار رفته در سمعک ها (وایرلس، نوع باطری) از حدود 1 میلیون تومان در مدل های پایه سمعک هوشمند تا 10 میلیون تومان سمعک های وایرلس ضد آب و با شارژر القایی 

سمعک زیمنس

تاریخچه سمعک زیمنس

داستان سمعک زیمنس از سال 1878 شروع شد، سالی که ورنر ون زیمنس بلندگوی تلفن Phonophor را برای افراد کم شنوا تولید و عرضه کرد.
زیمنس اولین شرکتی است که در دنیای صنعت شنوایی وسمعک گام نهاد بعد از سال‌ها فعالیت و کسب موفقیت در زمینه تولید سمعک در ژانویه سال 2015 واحد تولید سمعک خود را به شرکت سیوانتوس Sivantos واگذار کرد.وبا نام تجاری سیگنیا Signia محصولات خود راعرضه می کند.

سرانجام شرکت زیمنس و سیگنیا

زیمنس همواره شرکتی پیشرو در زمینه عرضه تکنولوژی های جدید سمعک بوده چنانکه در سال 1949 اولین سمعک جیبی دنیارا ابداع کرد و این اولین تلاش یک شرکت تجاری برای بهتر کردن زندگی افراد کم شنوا بود. این روند در سال 1959 با اولین سمعک پشت گوشی جهان و سپس در سال 1966 اولین سمعک درون گوشی ادامه پیدا کرد.1985 نقطه آغاز تکنولوژی های هوشمند پردازش صدا با تکنولوژی حذف نویز و بیست سال بعد اولین سمعک هوشمند جهان،همچنان قدرت زیمنس را به رخ رقیبان کشیده .این فهرست همچنان با عرضه اولین سمعک های ضد آب و اولین سمعک وایرلس در سال 2014 ، اثبات می کند درعرصه سمعک هم شرکتی پیشرو و قابل اعتماد است .
و اکنون در سال 2019 شرکت سیگنیا شرکت عامل شرکت زیمنس با شرکت ویدکس ادغام شد تا دو شرکت مجموعه ای از 140 سال تجربه و منابع و متخصصین خود را برای عرضه محصولات بهتر به اشتراک بگذارند.

سمعک‌های Signia Xperience

قریباً تمام سمعک‌های متعارف، بین صدایی که از روبرو می‌آید یا صدای محیط اطراف، یکی را انتخاب می‌کنند و به گوش کاربر می‌رسانند. سمعک‌های Signia Xperience اولین سری سمعک‌هایی هستند که می‌توانند هر دو موقعیت را همزمان درک کنند. این به کاربران این امکان را می‌دهد تا گفتار را از تمام جهات و در هر موقعیتی حتی هنگامی که در حرکت هستند، درک کنند.

سمعک‌های Signia Xperience منحصر به فردترین تجربه شنوایی را ارایه می‌دهد.

Connectivity & Streaming

  • مدیریت آسان صداهای انتقال یافته (به عنوان مثال: Stream Line Mic، Stream Line TV) و تجهیزات CROS
  • کنترل میزان بلندی صدا در حال انتقال
  • ولوم کنترل صداهای انتقال یافته

Remote Control

تجربه‌ی شنیداری  خود را شخصی کنید:

  • برنامه شنوایی و کنترل بلندی صدا
  • تنظیمات بلندی صدا
  • مکان یابی 360 درجه برای تنظیمات جهت یابی صدا
  • کنترل مداوم اتصال و میزان باتری سمعک

Tele Care

در ارتباط نزدیک‌تری با مشتریان خود باشید:

  • امکان ارتباط از طریق پیامک نوشتاری پیامک صوتی یا تماس تصویری
  • نظارت سطح رضایت مشتریان در طول روز
  • تنظیم قرارهای مجازی جهت تنظیمات دقیق سمعک‌ها

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.