سمعک ریساند

گروه ریساند در حال تبدیل شدن به یکی از غول های صنعت وسایل کمک شنوایی است با استراتژی خلاقانه و اشتیاق به ایجاد تغییرات بنیادین در صنعت  شنوایی وسمعک ، شرکت ریساند توانسته محبوبیت جهانی را برای خود به ارمغان بیاورد .ریساند تا کنون توانسته چندین بار پیشرو عرضه تکنولوژی های جدید سمعک باشد مانند اولین سمعک Made for Apple  جهان با توانایی استریم مستقیم صدا، تا تجربه ای بی مانند در شنیدن صدای موسیقی را به مشتریان خود ارائه دهد. این کمپانی اولین شرکتی است که تمامی محصولاتش را با ویژگی ضد آب عرضه کرده است. این سمعک‌ها با داشتن پوشش حفاظتی نانو که تمام اجزای سمعک را می‌پوشاند و در مقابل رطوبت، گرد وغبار و سایر محیط های مضر برای وسایل الکترونیکی  مقاوم است. تکنولوژی موجود در سمعک ریساند ReSound در زمینۀ پردازش صدا بسیار پیشرفته است. با شبیه‌سازی کامل ویژگی گوش انسان سمعک‌های ریساند سیگنال‌های صوتی را به طبیعی‌ترین شکل و وضوح کامل به حلزون گوش می‌رسانند و البته این سمعک ها قابلیت اتصال به همه سیستم‌های وایرلس از جمله موبایل و تلویزیون و ... را هم دارند.

سمعک ریساند

تاریخچه سمعک ریساند

از جملۀ تولیدکنندگان سمعک برتر دنیا  ریساند است.  در بازار فروش این برند پس از فوناک و اتیکن درجایگاه سوم  قرار دارد.
گروه ریساند در حال تبدیل شدن به یکی از غول های صنعت وسایل کمک شنوایی است با استراتژی نوآورنهض و اشتیاق به ایجاد تغییرات بنیادین در صنعت  شنوایی وسمعک ، شرکت ریساند توانسته محبوبیت جهانی را برای خود به ارمغان بیاورد .ریساند تا کنون توانسته چندین بار پیشرو عرضه تکنولوژی های جدید سمعک باشد مانند اولین سمعک Made for Apple  جهان با توانایی استریم مستقیم صدا ،تا تجربه ای بی مانند در شنیدن صدای موسیقی را به مشتریان خود ارائه دهد.این کمپانی اولین شرکتی است که تمامی محصولاتش را با ویژگی ضد آب عرضه کرده است. این سمعک‌ها با داشتن پوشش حفاظتی نانو که تمام اجزای سمعک را می‌پوشاند و در مقابل رطوبت، گرد وغبار و سایر محیط های مضر برای وسایل الکترونیکی  مقاوم است. تکنولوژی موجود در سمعک ریساند ReSound در زمینۀ پردازش صدا بسیار پیشرفته است. با شبیه‌سازی کامل ویژگی گوش انسان سمعک‌های ریساند سیگنال‌های صوتی را به طبیعی‌ترین شکل و وضوح کامل به حلزون گوش می‌رسانند و البته این سمعک ها قابلیت اتصال به همۀ سیستم‌های وایرلس از جمله موبایل و تلویزیون و ... را هم دارند.

اپلیکشن ریساند

جایزه طرح برتر نمایشگاه CES 2017،جایزه بهترین طیف از محصولات توسط انجمن شنوایی سنجی آلمان و جایزه بهترین اپلیکیشن موبایل از انجمن متخصصین مستقل شنوایی بریتانیا در سال 2016 و ... تنها بخشی از افتخارات سال های اخیر این شرکت هستند

اپلیکشن ریساند

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.