سمعک فوناک

سمعک های فوناک پرطرفدارترین سمعک ها در سطح جهان هستند این برند در سال 1947 در کشور سوییس بنیانگذاری شد. چنین سابقه ای و رضایت مشتریان و علاوه بر این رضایت متخصصین تجویز کننده باعث تقویت قدرت این برند و گسترش لابراتوار های تحقیقاتی آن به ابعاد مختلف کمک به کم شنوایی شد.سمعک فوناک  همواره به نیازهای خاص افراد کم شنوا توجه داشته و با با بکار گیری دانشمندان برتردر مراکز تحقیقاتی فوق تخصصی خود، موفق به ابداع تولیدات خلاقانه شده است و به تامین خواست های مشتریان خاص خود  توجه داشته است تغییر شعار این شرکت به "زندگی جاریست"   نشان از هم آوایی تیم مدیریتی این برند برای ارزش کیفیت زندگی استفاده کنندگان از سمعک است.

سمعک فوناک

تاریخچه سمعک فوناک

فوناک سمعک SuperFront با بالاترین میزان تقویت در سال 1978به بازار معرفی کرد. سمعک Claro ، اولین سمعک فول دیجیتال با گیرنده FM را مشتریان در سال 1999 تجربه کردند. امروزه، سمعک فوناک به گروه تجاری تحقیقاتی سونووا (Sonova) گسترش یافته است. گروه سونووا علاوه بر فوناک مالکیت کمپانی‌‌های یونیترون (Unitron)، هانساتون (Hansaton) و دستگاه کاشت حلزون Advanced Bionics را دارا می باشد.
فوناک نزدیک به پنج دهه است، که برای ساخت و طراحی سمعک و محصولات کمک شنوایی بویژه برای کودکان نقش آفرینی می کند و در بیش از یک صد کشور دنیا نمایندگی دارد.

سمعک هوشمند فوناک

در سال 2019 فوناک سمعک هوشمند Audeo (که ادعا بر first class بودن این سمعک است) معرفی کرد. توانایی ارتباط به تمامی تلفن های هوشمند و دارا بودن باطری قابل شارژ (دارای فست شارژ) و قابلیت کنترل بلندی صدا و دیگر قابلیت ها از طریق اپلیکیشن موبایل ،صدایی با شفافیت صداهایی طبیعی را در کلیه محیط های شنوایی به شما ارائه می دهد.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.