سمعک اتیکن

طبق آخرین آمار های اقتصادی،  اتیکن دومین تولید کننده سمعک های جهان است و با توجه به تنوع بالای محصولات این شرکت ، می توان ادعا کرد برند اتیکن از شناخته شده ترین برندهای بازارهای جهانی است.

سمعک اتیکن

تاریخچه سمعک اتیکن

۱۹۰۲ الکساندرا شاهزاده دانمارکی اصل انگلستان در مراسم تاج گذاری به عنوان ملکه انگلستان از سمعک استفاده می کند سال بعد ، با انگیزه نشات گرفته از عشق همسر ، هنس دیمانت از دانمارک به انگلستان می رود تا سمعکی مانند سمعک ملکه برای همسر کم شنوای خود بیابد در سال ۱۹۰۴ هانس دمانت سمعک را به کشورش دانمارک می آورد.
وی با این انگیزه که سمعک می تواند کیفیت زندگی مردم و به ویژه همسرش را بهبود ببخشد قرار دادی با شرکت جنرال اکوستیک امریکا منعقد می کند و برای اولین بار اقدام به واردات وتوضیع سمعک در دانمارک می کند. اتیکن همچنان یک شرکت قدرتمند و البته قدرتمندتر از همیشه است. شعار" اول مردم" یا همان People first نشان دهنده تعهدی که این شرکت برای سلامت افراد قائل است و هر قدم جدید برای اتیکن با انگیزه بهتر کردن زندگی کم شنوایان برداشته می شود.

آخرین محصول برند اتیکن

از آخرین محصولات شرکت اتیکن سمعکی با ویژگی های خاص و با نام open یا همان "صدای آزاد" است در این تکنولوژی منابع چندگانه گفتار و نویز (مانند گفتگو در یک خیابان شلوغ یا گفتگو بین صدای ماشین های عبوری) ، حتی در موقعیت های پیچیده تری مثل جلسات کاری و مهمانی ها به انتقال بهتر صدای هدف کمک می کند.
متخصصین این صنعت مدعی هستند که Open Sound Navigator جدید 100 بار در ثانیه به طور خودکارمحیط آکوستیکی را اسکن می کند تا هر صدا را به طور جداگانه تحلیل و تعادل دهد.بر همین اساس تمای صداهای محیطی در دسترس هستند، اما استفاده کننده از سمعک تمامی انها را همچون ا فراد با شنوایی طبیعی احساس می کند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.