برندهای سمعک

فراسمعک با ارئه بهترین مارک های سمعک روز دنیا و بهترین برند‌ها از نظر تکنولوژی با سابقه کاری طولانی در فروش سمعک میتوانید شمارا دراین امر راهنمایی ویژه کند تا بهترین برند در خصوص نوع کم شنوایی شما و قدرت سمعک مورد نیاز شما،شمارا راهنمایی کنند.

سمعک اتیکن

طبق آخرین آمار های اقتصادی ،  اتیکن دومین تولید کننده سمعک های جهان است و با توجه به تنوع بالای محصولات این شرکت ، می توان ادعا کرد برند اتیکن از شناخته شده ترین برندهای بازارهای جهانی است .

سمعک ریساند

از جملۀ تولیدکنندگان سمعک برتر دنیا  ریساند است.  در بازار فروش این برند پس از فوناک و اتیکن درجایگاه سوم  قرار دارد. این گروه در طی یک دوره 147سالهGN    بر اساس تخصص ،توانایی،تعهد و بینش در جهت تولید شماری از وسایل شنوایی وسمعک بنیاد نهاده شده است.

سمعک زیمنس

کمپانی سمعک زیمنس یکی از پیشروترین شرکت‌ها در زمینه‌ی صنعت شنوایی بشمار می‌آید و در زمینه‌ی تولید دستگاه‌های شنوایی قدمتی بیش از ۱۴۷ سال داردورتبه پنچم فروش در بازارهای جهانی را به خود اختصاص داده است. 

سمعک ویدکس

ویدکس  فقط و فقط سمعک تولید می کنند.این جمله ایست که ویدکس بر آن تاکید دارد این امر باعث شده است که تمامی هم و غم مدیران این شرکت بروی توسعه کار و ارتقا کیفیت سمعک  متمرکز گردد.شرکت ویدکس یک شرکت خانوادگی است که مدیران ارشد آن همه از دو خانواده توفلم و وسترمن هستند ،که از بیش از نیم قرن پیش تا کنون تمامی تلاش خود را بروی سمعک متمرکز کرده اند.

سمعک فوناک

سمعک های فوناک پرطرفدارترین سمعک ها در سطح جهان هستند این برند در سال 1947 در کشور سوییس بنیانگذاری شد. چنین سابقه ای و رضایت مشتریان و علاوه بر این رضایت متخصصین تجویز کننده باعث تقویت قدرت این برند و گسترش لابراتوار های تحقیقاتی آن به ابعاد مختلف کمک به کم شنوایی شد.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.