سمعک هوشمند

سمعک هوشمند

سمعک هوشمند بهترین تکنولوژی را برای گوش های شما ارائه می دهد! آنها مجهز به نسخه های پیشرفته تری از ویژگی های موجود در سطح پایه و متوسط هستند ، مانند کاهش خودکار صدای پس زمینه و الگوریتم های پیشرفته پردازش گفتار.

سمعک های سطح پیشرفته

این بدان معناست که فرد کم شنوانه تنهامی تواند واضح تر بشنوید، بلکه همه کلمات را نیز درک کنید .در هر موقعیت شنیداری! بنابراین ، اگر وقت زیادی را در محیط های پر سر و صدا می گذرانید ، تکنولوژیی  Premium  بهترین انتخاب برای شماست! به طور متوسط ، مردم 5000 تومن برای هر سمعک هزینه می کنند. با این حال ، آنچه در ازای کیفیت صدا ، وضوح گفتار و ویژگی های پیشرفته در ازای آن دریافت می کنید ، این دستگاه ها را به سرمایه ای شایسته تبدیل می کند. چه انتظاری از تکنولوژی Premium دارید؟ بیا یک نگاهی بیندازیم.

 

سمعک ها با تکنولوژی برتر

برای افراد کم شنوا که فعالیت اجتماعی زیاد داند مناسب هستند .
حذف اتوماتیک صداهای ناخواسته در تمامی محیط ها.
وضوح گفتار و طبیعی ترین صدا را ارائه می دهد
 شنوایی 360 درجه صدا
باتر قابل شارژ

 

تکنولوژی Premium سمعک

این تکنولوژی به کاربر سمعک  بسیاری از این سمعک هاکاملاً خودکار و کاملاً مجهز هستند ، به این معنی که همه کارها را برای شما انجام می دهند. وقتی وارد یک محیط خاص می شوید ، سمعک های شما به طور خودکار تجزیه و تحلیل و با محیط اطراف شما سازگار می شوند. همچنین می توانید تنظیمات دلخواه خود را به صورت دستی برنامه ریزی و ذخیره کنید ، بنابراین در هر کجا که باشید بهترین تجربه گوش دادن را خواهید داشت. صدای فراگیر برای گوش های شما سمعک ها با پیشرفته ترین فناوری 360 درجه صدا را فراهم می کنند. این بدان معناست که برای شنیدن شخصی که صحبت می کند لازم نیست سر خود را برگردانید یا موقعیت خود را قرار دهید. روش دیگر برای اشاره به این قابلیت "پردازش دوجمله ای" است. کلمه "دو گوش" به استفاده از هر دو گوش اشاره دارد. به عبارت دیگر ، دو سمعک با هم کار می کنند تا مکان صدا را راحت تر کنند. در شرایطی که صداها و صداهایی دارید که از همه جهات می آیند ، پردازش Binal به شما امکان می دهد مهمترین موارد را بشنوید (به عنوان مثال صدای یک بلندگو) ضمن اینکه همزمان نویز پس زمینه را کاهش می دهید.

 

سمعک با تکنولوژی میانی

همانطور که از نام آن دلالت می کند ، فناوری میان رده در میان سطح پایه ووPremium قرار دارد . سمعک های برخورداراز این تکنولوژی دارای تمام ویژگی هایی هستند که در سطح پایه وجود دارند و چند مورد از سطح برتر است. به طور کلی ، این سمعک ها کیفیت صدا و وضوح گفتار خوبی را در بیشتر شرایط فراهم می کنند. در واقع ، بسیاری از کاربران سمعک  دستگاه های میان رده و Premium را انتخاب می کنند ، زیرا همه ویژگی ها و مزایای اصلی مورد نظرشان را در سمعک فراهم می کنند. هزینه دستگاه های دارای فناوری میان رده 3 میلیون تومان است.

تکنولوژی سطح میانی سمعک

برای افراد کم شنوا که از نظراجتماعی فعال هستنداما در محیط های نسبتاً ساکت نیز وقت می گذارد خرید این سمعک پیشنهاد میشود
حذف صداهای ناخواسته در انواع محیط ها
وضوح گفتاری خوبی را در موقعیت های پیچیده گوش دادن ارائه می دهد
اصوات را در جهات خاص انتخاب وبر تقویت آنها تمرکز می کند
فناوری سطح متوسط می تواند برای شما چه کاری انجام دهد؟
اگراز افرادی  هستید که زندگی نسبتاً فعالی دارید ، این سطح از تکنولوژی کیفیت صدای مورد نیاز شما را برای داشتن زندگی شادتر و سالم فراهم می کند. به عنوان مثال مکانهایی که می توانید از پوشیدن دستگاه های سطح متوسط بهره مند شوید ، سالن های بزرگ اجتماع ، اجتماعات خانوادگی ، رویدادهای ورزشی ، پارک ها و رستوران ها است. دقیقاً مانند تکنولوژی Premium ، این سمعک ها می توانند به طور خودکار صدا های ناخواسته وغیرضروری را حذف می کنند و صدایی شفاف و واضح را در اکثر محیط ها ارائه دهند. بدون اینکه از مخاطب بخواهید جملا خود را تکرار کند  ، می توانید ازدرک گفتار خوبی برخوردار باشید.

اگر این سطح از تکنولوژی برای شما کاربردی است برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخاب  این سمعک  ها با فراسمعک تماس بگیرید.

خریدسمعک با سطح تکنولوژی پایه
خرید سمعک هایی بااین سطح از تکنولوژی برای افراد کم شنوایی که وقت زیادی را در خانه یا در محیط های کوچکتر و صمیمی تر می گذرانند ، راه حل خوبی است. در صورتی که از  گفتگوهای دو  نفره لذت می برید ،  به شما اطمینان میدهیم سمعک های دارای فناوری پایه مطمئن می شوند که می توانید مکالمه را دنبال کنید. شما می توانید انتظار تقویت صدا و وضوح گفتار خوبی داشته باشید ، به خصوص در محیط های ساکت مانند کتابخانه ها یا در خانه. هزینه سمعک اولیه بین 1249 تا 1199 دلار است.

سطح اولیه فناوری در یک نگاه
برای کسانی که سبک زندگی کم تحرکی دارند بسیار مناسب است
کیفیت کلی خوب صدا
دارای مدارهای کنترل سوت سمعک.
مهار صدا

سمعک ها باتکنولوژی سطح پایه چگونه شما را یاری میدهند؟
آیا همسرتان شکایت دارد که تلویزیون را با صدای بسیار زیاد تماشا می کنید ، حتی همسایگان هم می توانند آن را بشنوند؟ در یک مکالمه دو نفره به جای گوش دادن به فرد مخاطب ار لی خوانی استفاده می کنید؟ در این صورت سمعک های دارای سطح سطح ابتدایی ممکن است عملکردی را که باید با تلاش بسیار کم بشنوید ، فراهم کنند. در نتیجه ، لذت بیشتری از تماشای برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود و گپ زدن با عزیزان پیدا خواهید کرد. علاوه بر این ، این گروه از سمعک ها عمل کرد  خوبی در رفع مشکل سوت کشیدن سمع و کاهش سر و صدای پس زمینه دارند ، بنابراین می توانید بر روی آنچه می خواهید بشنوید تمرکز کنید.

فکر می کنید به یک جفت سمعک اساسی نیاز دارید؟ امروز بفهمید این سطح فناوری برای شما مناسب است یا خیر.

تکنولوژی سمعک, فراسمعک, سمعک هوشمند

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت فراسمعک محفوظ می‌باشد.
طراحی وب